Wielu właścicieli samochodów chętnie montuje akumulatory Bosch, w Gdyni prowadzimy sklep należący do sieci Uruchom.com i posiadamy w ofercie te doskonałe produkty. Każdy, kto posiadał już w swoim aucie modele baterii tego producenta wie, że może liczyć na ich niezawodność, długi czas eksploatacji i uniwersalność zastosowania. Ze względu na doskonałą moc rozruchową, większą pojemność i odpalenie samochodu w każdych warunkach atmosferycznych, stale przybywa chętnych do ich zakupu. Wszystkie sprzedawane serie akumulatorów Bosch w Gdyni cechuje idealne parametry techniczne i atrakcyjna cena.

Akumulatory Bosch w Gdyni – fachowe doradztwo i dodatkowe usługi

Nasz sklep z akumulatorami Bosch w Gdyni współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi i biznesowymi, dlatego u nas każdy może dokonać atrakcyjnego zakupu. Zawsze chętnie służymy doradztwem przy wyborze urządzenia, posiadamy w ofercie także wiele usług, dzięki którym można zdiagnozować posiadany obecnie akumulator. Jeżeli po teście obciążeniowym okaże, że akumulator uległ już zużyciu pomożemy wybrać nowy, który parametrami odpowiada dotąd eksploatowanemu.

Zobacz także >> Akumulatory używane Gdynia

Decyzja może oczywiście paść na akumulator Bosch. W Gdyni posiadamy dużą serię modeli, dlatego nie będzie problemu z zakupem. Nikt nie będzie zawiedziony, ponieważ te egzemplarze cechuje minimalny poziom samowyładowania, baterie szybko się ładują dostarczając do pojazdów duże ilości energii elektrycznej. Samochody posiadające bogate wyposażenie powinny mieć zamontowane akumulatory tej marki. Ich cechą szczególną jest także niezawodna szczelność oraz wytrzymałość na dużą ilość cykli ładowań i stabilną pracą w zmieniających się warunkach środowiskowych.

Jeżeli potrzebny jest akumulator wysokiej jakości, za który nie trzeba będzie płacić wygórowanych cen zapraszamy do naszego sklepu:

Sklep z akumulatorami

 • +48 690 688 234
 • ul. Działdowska 2
 • 81-208 Gdynia
 • Godziny otwarcia
 • Pon. – Pt. 9:00-17:00
 • Sobota 10:00-15:00
 • gdynia@uruchom.com.

Popularne modele akumulatorów Bosch w Gdyni

Jakimi modelami akumulatorów Bosch w Gdyni dysponujemy? Oto one:

 • Bosch S3 – przeznaczone są do samochodów z wyposażeniem podstawowym.To tanie modele posiadające podwyższoną wytrzymałość i niezawodność w różnych warunkach.
 • Bosch S4 Silver – nowoczesne rozwiązanie technologiczne gwarantujące płynną pracę bez względu na porę roku. Czas użytkowania tej baterii jest dłuższy niż w przypadku innych modeli.
 • Bosch S5 Silver Puls – producent przeznaczył te baterie do samochodów z silnikiem Diesla. Świetnie sprawdzają w warunkach miejskich.
 • Bosch S5 EFB – to akumulatory do samochodów z systemem Start Stop. Działają niezawodnie i stabilnie.
 • Bosch S5 AGM – to akumulatory także przeznaczone do systemów Start Stop z odzyskiwaniem energii z hamowania oraz do pojazdów z bogatym wyposażeniem.

Zapraszamy do naszego sklepu z akumulatorami Bosch w Gdyni, zaoferujemy wysokiej jakości baterie oraz inne produkty takie jak: prostowniki, ładowarki, kable rozruchowe, przetwornice, zasilacze i wiele więcej. Odpowiadamy na wszystkie pytania i służymy swoją pomocą.

Oceń ten post post

Zobacz także