Akumulatory Centra Gdynia

Montując w samochodzie wysokiej jakości akumulator Centra z Gdyni, można mieć pewność jego niezawodnego działania w każdych warunkach środowiskowych. Sprawdzi się w czasie silnych mrozów oraz przy bardzo wysokich temperaturach. Dlatego można przemierzać swoich samochodem różne tereny o każdej porze roku bez obawy o sprawne odpalenie silnika. Wielu producentów samochodów stawia na baterie Centra i montuje je pod maską: Toyoty, Citroena, Suzuki czy Renaulta. W naszym sklepie Uruchom.com sprzedajemy tylko akumulatory znanych światowych i krajowych marek, którym ufają kierowcy. Ponadto oferujemy dodatkowe wyposażenie takie jak: prostowniki, ładowarki, kable rozruchowe, przetwornice, zasilacze, klemy, zaciski itd. Prowadzimy także sklep internetowy gdzie można zamówić wszystkie produkty z naszej oferty.

Wytrzymałe akumulatory Centra w Gdyni

Doskonała jakość sprzedawanych akumulatorów Centra w Gdyni pozostaje niezmienna przez cały czas. Produkcja baterii Centra oparta jest na technologii wapniowej. Stosowany jest ołów o wysokiej czystości. Produkcja siatek akumulatorowych obejmuje tłoczenie płyt opatentowaną technologią odlewania ciągłego. Akumulatory są wyposażone we wskaźnik naładowania. Zwiększona liczba płyt zwiększyła prąd rozruchowy akumulatora Centra, co zmniejszyło zużycie wody w produkcji baterii o 60%. Kupując akumulator Centra w Gdyni można być pewnym jego wytrzymałości, jeśli chodzi również o obudowę, ponieważ powierzchnia baterii wykonana jest z wysokiej jakości polipropylenu. Centra charakteryzuje się niskim samorozładowaniem.

Główna seria akumulatorów Centra z Gdyni:

  • Centra Standard jest produkowany dla pojazdów z wyposażeniem standardowym
  • Seria Plus przeznaczona jest do pojazdów nie tylko ze standardowym wyposażeniem, ale również z zaawansowanym wyposażeniem. Z takim akumulatorem, niezależnie od pogody, nie będzie problemów z uruchomieniem silnika.
  • Akumulatory Centra Warszawa Futura są specjalnie zaprojektowane do najnowszych modeli samochodów, także tych z silnikiem Diesla.

Dokonano szeregu niezbędnych zmian, dzięki którym firma udostępniła najnowsze i najnowocześniejsze technologie.

Do zakupu akumulatora Centra w Gdyni zapraszamy do naszego sklepu:

  • +48 690 688 234
  • ul. Działdowska 2
  • 81-208 Gdynia
  • Godziny otwarcia
  • Pon. – Pt. 9:00-17:00
  • Sobota 10:00-15:00
  • gdynia@uruchom.com.

 

Sklep z akumulatorami Centra w Gdyni

Doskonałe parametry akumulatorów Centra w Gdyni

Zajmujemy się dystrybuują akumulatorów Centra w Gdyni, ponieważ jesteśmy świadomi ich zalet i spełnieniem potrzeb współczesnych samochodów. Przed sprzedaniem urządzenia przechodzą one różne testy, dlatego jesteśmy pewni produktów z naszej oferty. Zapewniamy konkurencyjne ceny i wiele ważnych usług, których wykonaniem zajmują się doświadczeni serwisanci. Kupując w naszym sklepie akumulator można skorzystać z jego darmowego montażu, w razie potrzeby przeprowadzimy konserwację klem i czopów. Jeżeli ktoś potrzebuje naładować swoją baterię może liczyć na taką usługę, posiadamy silne boostery, które bez problemu wykonają takie zadanie.

Akumulatory Centra w Gdyni są odpowiednie zarówno do samochodów klasycznych jak i z bogatym wyposażeniem, przeznaczone do systemów Start Stop. Dlatego można u nas kupić akumulator kwasowo-ołowiowy, żelowy, AGM, EFB, litowy, Agri, HD i SHD. To urządzenia odporne na korozję z zabezpieczeniem antywybuchowym. W jakich pojazdach znajdą zastosowanie? W samochodach osobowych, ciężarowych, motocyklach, skuterach, maszynach budowlanych i rolniczych oraz w wielu innych. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego oraz online.

 

5/5 - (2 votes)

Zobacz także