Akumulatory Exide Gdynia

Exide to marka zaopatrująca nasz rodzimy rynek w wysokiej jakości urządzenia. Początek jej funkcjonowania sięga roku 1920 gdzie prowadziła działalność w Belinie, po czym zmieniła siedzibę i rozpoczęła produkcję w Poznaniu. Już w roku 1925 na rynku pojawiły się akumulatory tej firmy pod nazwą Centra, a w 1953 roku firma wdrożyła do produkcji pierwsze akumulatory płytkowe. W roku 1955 koncern amerykański Exide Corporation wykupił firmę a w 2008 roku przybrał nazwę Exide Technologies SA. Marka stale się rozwija i produkuje akumulatory zarówno do samochodów klasycznych jak też z bogatym wyposażeniem.

Akumulatory Exide Gdynia – doskonała jakość i obsługa sklepu

Sklep z aumulatorami Exide
Akumulatory Exide w Gdyni zdobyły duże grono zadowolonych klientów. Dlaczego? Można je długo i bezawaryjnie eksploatować bez obawy o problemy z rozruchem silnika. Nie ma znaczenia czy na dworze mróz czy upał akumulatory Exide zawsze uruchomią auto. Gdzie można kupić baterie tej marki? W sklepie stacjonarnym w Gdyni lub w sklepie internetowym: https://sklep.uruchom.com/akumulatory-exide-c-77.html. Można wybierać spośród urządzeń wyprodukowanych w różnych technologiach, nie tylko kwasowo-ołowiowe, ale również żelowe, AGM, EFB oraz Carbon Boost.

Dlaczego warto wybrać markę akumulatorów Exide?To urządzenia bardzo wytrzymałe, posiadające długą żywotność i spełniające wymagania nowoczesnych samochodów. Exide sprzedawane w Gdyni są odporne na wibracje, korozję oraz wstrząsy. Ponadto nie trzeba obwiać się o przeciążenia czy wybuchy, baterie są doskonale zabezpieczone. Nie wiadomo, jaki akumulator wybrać? Nie ma problemu, pracownicy sklepu z akumulatorami w Gdyni są świetnymi specjalistami w tej dziedzinie i doradzą podczas wyboru urządzenia.

Gdzie można zastosować akumulatory Exide?

Marka Exide zadbała o produkcję akumulatorów do różnych pojazdów, dlatego w sklepie stacjonarnym w Gdyni oraz w sklepie online można zakupić baterie do:

  • Samochodów osobowych
  • Pojazdów ciężarowych
  • Motocykli, skuterów
  • Kamperów
  • Łodzi.

Czy można kupić akumulator Exide bez wychodzenia z domu? Oczywiście, że można, na stronie internetowej sklepu z akumulatorami, można swobodnie zapoznać się ze wszystkimi modelami tej marki. Po dokonaniu wyboru, uda się szybko i bezpiecznie przeprowadzić transakcję.

 

 

Montaż akumulatora Exide w Gdyni

 

Sklep z akumulatorami Exide w Gdyni – profesjonalizm i korzystne usługi

Kupując akumulator w sklepie w Gdyni można liczyć na darmowy montaż. Ale to nie wszystko. Pracownik sklepu sprawdzi różne parametry niezbędne do odpowiedniego działania baterii np.: napięcie ładowania. Ceny dopasowane są do możliwości każdego klienta, dlatego dostępne są modele akumulatorów klasy ekonomicznej i o podwyższonych parametrach. Przychodząc do sklepu z akumulatorami w Gdyni można skorzystać z fachowego doradztwa, wybierać spośród różnych marek w tym sprawdzone w działaniu akumulatory Exide.

Zarówno sprzedaż stacjonarna oraz internetowa zapewniają zaopatrzenie się w dodatkowe urządzenia takie jak: ładowarki, przewody rozruchowe, klemy, mostki, prostowniki, UPS. Ważne! Zdarza się, że bateria wcale nie wymaga wymiany, wystarczy ją naładować i będzie służyła nadal. Zgłaszając się do sklepu w Gdyni będzie można wykonać ładowanie akumulatora Exide lub innej marki. W zakresie usług sklepu jest także konserwacja czopów i klem. Wielu kierowców często zapomina o wyczyszczeniu tych elementów, co skutkuje zaburzeniem prawidłowego przepływu energii elektrycznej. Zdarza się, że brudne klemy uniemożliwią odpalenie samochodu.

5/5 - (3 votes)

Zobacz także