Akumulatory Gdynia Fikakowo

Nasz sklep z akumulatorami w Gdyni Fikakowo należy do Uruchom.com, czyli sieci profesjonalnych sklepów z akumulatorami. Jesteśmy firmą hurtową i detaliczną stworzoną w celu dostarczania wysokiej jakości akumulatorów samochodowych oraz akumulatorów do maszyn budowlanych i rolniczych, motocykli, łodzi, quadów i wielu innych. Naszymi klientami są zarówno firmy transportowe, jak i klienci detaliczni. Zawsze mamy niskie ceny na baterie takich marek jak: Bpower, Ctek, Enertblock, Fiamm, Kukla, Landport, Noco, Poweroad, Sunnyway, Telwin, Unibat, Westa, Zap, Haze, Uruchom, Moll, Bpower, Sznajder i wiele innych.

Akumulatory Gdynia Fikakowo – Skorzystaj ze wsparcia specjalistów

Do napędzania pojazdu wymagany jest akumulator. Urządzenie to stanowi dodatkowe źródło energii elektrycznej w pojeździe, zapewnia rozruch silnika oraz odpowiada za pracę urządzeń elektrycznych. Wsparcie specjalistów w sprawie dobru odpowiedniego akumulatora otrzymasz w naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni Fikakowo.

Istnieje kilka przyczyn, które mogą wpływać na wydajność i skracać żywotność akumulatora:

  • Praca w niskich temperaturach prowadzi do pogorszenia charakterystyki ładowania akumulatora.
  • Duża liczba urządzeń elektrycznych zainstalowanych na pokładzie samochodu zmniejsza charakterystykę pracy autonomicznego źródła energii elektrycznej, co prowadzi do jego całkowitego rozładowania i awarii.
  • Gdy silnik pracuje na biegu jałowym, akumulatory kompensują brak prądu generowanego przez autogenerator.
  • Koszt akumulatora zależy od marki samochodu/ciężarówki/wyposażenia specjalnego, marki producenta, mocy rozruchowej i pojemności ładowania.

Wszystkie towary prezentowane w naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni Fikakowo są przed sprzedażą testowane pod kątem przydatności do użytku, wszystkie baterie są naładowane i gotowe do montażu. Kupując akumulator samodzielnie, nie zalecamy zwiększania jego pojemności bez konkretnego powodu. Zakłóci to proces ładowania akumulatora i niedługo będziesz musiał ponownie dokupić nowy akumulator. Jeżeli w aucie znajdują się urządzenia zużywające dużo energii, zaleca się zainstalowanie akumulatora o większej pojemności. Aby właściwie kupić akumulator musisz wziąć pod uwagę parametry techniczne samochodu.

Sklep z akumulatorami Gdynia Fikakowo – dlaczego warto nam zaufać?

 

Sklep z akumulatorami w Gdyni pomiar akumulatora

Najlepiej kupować baterie i akcesoria w naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni Fikakowo. Dlaczego? Posiadamy zawsze niskie ceny i indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli znasz dokładny model akumulatora możesz skorzystać z naszego sklepu internetowego, wybrać z katalogu według marki i modelu samochodu lub parametrów technicznych i złożyć zamówienie a my w ciągu 24 godzin wyślemy do Ciebie przesyłkę. Nasza baza danych zawiera ogromną ilość rodzajów akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarówek i autobusów. Od 14 lat sprzedajemy akumulatory samochodowe i wiemy o nich wszystko.

W naszym sklepie w Gdyni Fikakowo jest wiele możliwości dla tych, którzy cenią swój czas, umieją liczyć pieniądze, cenią jakość i wygodę. Posiadamy w ofercie standardowe oraz nowoczesne akumulatory do samochodów znanych producentów. Współpracujemy bezpośrednio z dostawcami, dzięki czemu nasze ceny na akumulatory samochodowe (https://sklep.uruchom.com/akumulatory-samochodowe-c-1.html) są najniższe na Pomorzu. U nas możesz kupić akumulatory dowolnej marki. Wykwalifikowany personel pomoże dobrać odpowiedni model baterii i odpowie na wszystkie pytania. Zapewniamy naszym klientom darmowe usługi takie jak montaż nowego akumulatora zakupionego w naszym sklepie i odbierzemy stary a następnie przekażemy do recyklingu. Jeżeli będziesz chciał poznać stan swojego starego akumulatora, zaoferujemy bezpłatne testy: obciążeniowy oraz konduktancyjny (kontrola- prąd rozruchowy, napięcie, sprawność rozrusznika, sprawność układu ładowania).

Wybierając akumulator, musisz wziąć pod uwagę:

  • Wykonanie (modyfikacja) samochodu
  • Wielkość obudowy, odpowiadająca parametrom zarezerwowanej dla niej komory
  • Umiejscowienie elektrod w obudowie baterii (polaryzacja)
  • Opcja montażu i średnica zacisku
  • Warunki eksploatacji (stan jezdni)
  • Regularność użytkowania.

W przypadku małych pojazdów użytkowych odpowiednie są modele przeznaczone do samochodów osobowych, a wersje bardziej pojemnościowe muszą być instalowane w ciężarówkach, autobusach i wyposażeniu specjalnym. Żywotność akumulatora można wydłużyć dostosowując elektrolit do wymaganego poziomu, dodając do niego wymaganą ilość wody destylowanej. Bezobsługowe modele akumulatorów eliminują potrzebę kontrolowania urządzenia.

Posiadając pojazd z bogatym wyposażeniem elektrycznym czy też z systemem Start Stop warto zakupić w naszym sklepie akumulator AGM lub EFB. Oferujemy także akumulatory żelowe, Ca/Ca, litowo jonowe i głębokiego rozładowania. Jesteśmy specjalistami od akumulatorów każdego rodzaju.Tylko kupując baterię od profesjonalistów możesz mieć pewność, że dokonałeś właściwego wyboru. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stacjonarnego sklepu z akumulatorami w Gdyni Fikakowo, zakupów online oraz kontaktu telefonicznego i e-mail.

 

Oceń ten post post

Zobacz także