Akumulatory Gdynia Karwiny

Miło nam powitać na stronie naszego sklepu z akumulatorami w Gdyni Karwiny. Należymy do sieci profesjonalnych sklepów z akumulatorami Uruchom.com i zatrudniamy doświadczonych doradców, którzy oferują swoją pomoc przy wyborze baterii dopasowanej do wymogów samochodu oraz posiadanego budżetu. Prowadzimy sprzedaż do firm instytucjonalnych oraz detaliczną, dotyczy to wszystkich klas akumulatorów do: samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, podnośników koszowych, platformowych, traktorków ogrodowych, kosiarek, silników zaburtowych, kamperów, UPS, paneli fotowoltaicznych itd. Zakup dotyczy tylko sprawdzonych marek akumulatorów między innymi od takich producentów jak: Bpower, Ctek, Energizer, Fiamm, Kukla, Landport, Noco, Poweroad, Sunnyway, Telwin, Unibat, Westa, Zap, Haze, Uruchom, Moll, Sznajder.

Akumulatory są ważnym elementem każdego samochodu, od jego sprawność zależy rozruch pojazdu i działania wszystkich części elektrycznych. Nasz sklep z akumulatorami w Gdyni Karwiny świadczy pełen zakres darmowych usług wymiany baterii w Twoim samochodzie. Nasi eksperci dobiorą akumulatory zgodnie z wymaganymi właściwościami – rozmiarem, prądem rozruchowym i pojemnością. Odpowiednio dopasowany rozmiar baterii daje możliwość zamontowania jej w przeznaczonym dla niej miejscu w pojeździe. Poziom wydajności akumulatora nie powinien być mniejszy niż ten podany przez producenta samochodu. Ważne! Zbyt duża pojemność może być przyczyną awarii rozrusznika.

Nasza sklep zajmuje się sprzedażą akumulatorów od ponad 14 lat. Oferujemy zakup akumulatorów kwasowo-ołowiowych, AGM, EFB – do samochodów z systemem Start Stop, żelowych, Ca/Ca, głębokiego rozładowania. Posiadamy w ofercie również dodatkowe akcesoria takie jak: prostowniki, ładowarki, klemy, kable rozruchowe, przetwornice i wiele więcej. Zajmujemy się również wysyłką, wystarczy złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym a w ciągu 24 godzin przesyłka dotrze we wskazany adres. W naszym sklepie stacjonarnym w Gdyni Karwiny zapewniamy darmowy montaż akumulatorów w samochodach. Wykonujemy bezpłatne testy obciążeniowe, dzięki którym można sprawdzić stan swojej baterii w samochodzie lub motocyklu.

Sklep z akumulatorami w Gdyni Karwiny – dodatkowe usługi

Sklep z akumulatorami w Gdyni pomiar akumulatora

Instalowanie baterii w samochodzie, jest prostym zadaniem, ale jeśli nasz klient ma takie życzenie specjalista z naszego sklepu z akumulatorami w Gdyni Karwiny prawidłowo zainstaluje akumulator w samochodzie.

Standardowa instalacja obejmuje:

  • Wyjmowanie starej baterii
  • Instalowanie nowego akumulatora samochodowego
  • Czyszczenie i smarowanie zacisków smarem przewodzącym elektrycznie, aby wyeliminować możliwość utlenienia styków
  • Utylizacja starego akumulatora. Aby zapobiec szkodom dla ekologii miasta, zalecamy nie wyrzucanie starych zużytych baterii, ale przekazywanie ich do specjalnych punktów zbiórki. Nasi pracownicy podczas sprzedaży nowego akumulatora odbierają stary akumulator a następnie przekazują go do specjalnych firm w celu recyklingu i utylizacji pozostałości.

Wymiana baterii na nową wiąże się nie tylko z jej zużyciem, ale czasami z powodu uszkodzenia. Przyczynami zniszczenia akumulatora samochodowego może być:

  • Zanieczyszczenie otworów wentylacyjnych akumulatora (wyloty gazu)
  • Nieprawidłowe ładowanie (po naładowaniu nie można od razu zamknąć cel i zainstalować akumulatorów w aucie, ponieważ tworzenie się gazu po naładowaniu akumulatora nie ustaje od razu i przez jakiś czas gazy nadal wydobywają się z cieczy)
  • Słabe połączenie przewodów prądowych i zacisków samochodu (złe lub stare klemy), w wyniku, czego powstaje iskra, która powoduje wybuch gazów parujących z akumulatorów.

Od 14 lat zajmujemy się: sprzedażą, montażem, konserwacją akumulatorów do samochodów i pojazdów mechanicznych w Gdyni Karwiny. Dlatego możemy zaoferować profesjonalne doradztwo specjalistów oraz najlepsze ceny. Nasi pracownicy to profesjonaliści w swojej dziedzinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail, zawsze odpowiadamy na wszystkie pytania odnośnie naszej oferty sprzedażowej oraz świadczonych przez nas usług.

 

5/5 - (3 votes)

Zobacz także