Akumulatory Moretti Gdynia

Poszukując wysokiej jakości baterii do swojego motocykla, na jaką markę warto zwrócić uwagę? Obecnie na rynku motoryzacyjnym na Pomorzu dużym zainteresowaniem cieszą się akumulatory Moretti. W Gdyni można je nabyć w sklepie zajmującym się ich dystrybucją. Dlaczego posiadacze jednośladów wybierają tą markę? Dzieje się tak, ponieważ produkowane są w 4 typach przy zastosowaniu najnowszych technologii, występują aż w 50 konfiguracjach dostosowanych do motocykli, motorów, skuterów i motorowerów jeżdżących po polskich drogach. Kupując akumulator Moretti otrzymuje się 12 miesięczną gwarancję. Jakie rodzaje baterii są dostępne? Nowoczesne rozwiązania technologiczne, czyli AGM, żelowe, z wyświetlaczem i oczywiście klasyczne akumulatory kwasowo-ołowiowe.

Akumulatory Moretti Gdynia – Dlaczego warto?

Do jakich marek jednośladów pasują akumulatory Moretti (Kup online akumulatory Moretti)? Są odpowiednie do wielu marek, dlatego cieszą się powodzeniem wśród właścicieli motocykli takich producentów jak: Aprilia, Honda, Husqvarna, BMW, Barton, Yamaha, Kawasaki, Junak, KTM, Suzuki, Triumph, Romet i skuterów takich marek jak Vespa, Peugeot, Piaggio, Zipp oraz inne.

W sklepie z akumulatorami w Gdyni baterie Moretti można nabyć do motocykli starszej i nowej generacji:

 

Akumulator moretti z wyświetlaczem lcd

Wyświetlacz LCD jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, dlatego wielu posiadaczy jednośladów wybiera ten rodzaj akumulatorów Moretti. Wyświetlacz jest niezbędny do monitorowania pracy akumulatora motocyklowego, a pozwala na to wbudowany chip umożliwiający odczyt danych i podejmowanie odpowiednich działań związanych z jego aktualnym stanem. Czas działania akumulatora Moretti może wynieść nawet 6 lat. Wyświetlacz LCD wskaże bieżące napięcie baterii, poziom jej naładowania, powiadomi o jej rozładowaniu a także zmierzy czas jej pracy od momentu podłączenia.

Akumulator Moretti w technologii AGM

AGM, czyli posiadające matę szklaną nasączoną elektrolitem. Dzięki tej technologii akumulatory motocyklowe mogą pracować pod większym ciśnieniem. To znaczy osiągana jest lepsza wydajność prądu rozruchowego oraz większa trwałość w przypadku pracy cyklicznej. Natomiast niska rezystancja wewnętrzna daje możliwość krótkotrwałego poboru nawet dużych prądów.

Akumulator żelowy Moretti

Żelowe akumulatory Moretti posiadają elektrolit w postaci żelu, dzięki czemu cechują się wyjątkową szczelnością, brakiem korozji i możliwością montażu w dowolnej pozycji. Podczas zakupów w sklepie z akumulatorami w Gdyni obsługa wyjaśni, że ten typ baterii motocyklowej spełnia potrzeby prądu rozruchowego w szerokim zakresie temperatur (od –30ºC do +50ºC). Można stwierdzić, że jest wydajniejszy niż standardowe baterie kwasowo-ołowiowe.

Akumulator kwasowy Moretti Parts

Wspólna dbałość o środowisko

Producent akumulatorów motocyklowych Moretti posiada pełną świadomość konsekwencji nieprawidłowego składowania takich urządzeń. Nie przeprowadzenie prawidłowej utylizacji baterii zagraża środowisku naturalnemu, ponieważ dochodzi do skażenia gleby i wód gruntowych.Taką wiedzę mają także pracownicy sklepu z akumulatorami w Gdyni, dlatego kupujący baterię Moretti ma możliwość oddania zużytego urządzenia. Po odebraniu od klienta zużytego akumulatora Moretti jest on przekazywany do recyklingu, czyli do firmy, która zajmuje się tą procedurą.

Tam dochodzi do odzysku sprawnych elementów, które są ponownie wykorzystane  Jest to korzystne dla klienta również ze względów finansowych, ponieważ pozostawiając sobie stary akumulator trzeba będzie zapłacić opłatę depozytową w wysokości 30 złotych. Jeżeli w ciągu 30 dni klient dostarczy zużytą baterię pobrana opłata zostanie zwrócona.

5/5 - (2 votes)

Zobacz także