Akumulatory samochodowe Gdynia

Jak kupić akumulator i być zadowolonym? Jeśli kiedyś zadałeś sobie to pytanie, to jesteś osobą, która jest gotowa inwestować tylko w towary wysokiej jakości. W naszym sklepie z akumulatorami samochodowymi w Gdyni pracujemy z pełną świadomością, że akumulator musi działać długo i stabilnie.Tylko niezawodny akumulator pomoże Ci dotrzeć do celu w najtrudniejszych temperaturach, a nawet w przypadku awarii generatora samochodowego. Dlaczego kierowcy aut i motocykli chętnie kupują u nas? Uruchom.com to sieć profesjonalnych sklepów z akumulatorami, posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych, łodzi, kamperów itd. W naszej ofercie znajdują się tanie i dobrej jakości akumulatory od różnych producentów oraz akcesoria takie jak: klemy, kable rozruchowe, ładowarki, prostowniki i wiele więcej.

Akumulatory samochodowe Gdynia

Akumulator samochodowe różnych marek w Gdyni

Kup w naszym sklepie w Gdyni akumulator do auta a zaproponujemy Ci bezpłatną diagnostykę tego, który posiadasz, wykonamy test obciążeniowych i konduktancyjny, dzięki którym dowiesz się o stanie swojego urządzenia. Zapraszamy także na naszą stronę internetową a wygodne filtry pozwolą Ci znaleźć akumulator w najlepszej cenie, który stanie się niezawodnym przyjacielem Twojego samochodu. W naszym sklepie znajdziesz akumulatory kwasowo-ołowiowe, trakcyjne oraz najnowsze akumulatory AGM do wszystkich typów samochodów osobowych i ciężarowych. A także akumulatory do silników zaburtowych, do zasilania awaryjnego i UPS. Zamawiaj akumulatory od niezawodnych marek: Varta, Centra, Bosch, Yuasa, Duracell, Exide, Gigawatt, Uruchom i wiele innych.

Akumulator do samochodu – gwarancja niezawodnej pracy auta

Akumulator do samochodu, przeznaczony do dużych obciążeń, to jeden z najważniejszych elementów technicznych samochodu, zapewniający zasilanie silnika i innych układów zasilanych prądem. W zależności od konstrukcji i rodzaju silnika pojemność akumulatora do auta osobowego może wynosić nawet 66 A/h. Najpopularniejsze jednostki ze wskaźnikiem 60 A / h. To właśnie tego typu akumulatory do samochodów osobowych montuje się w zdecydowanej większości samochodów wyposażonych w silniki benzynowe o pojemności do 1,9 litra. Jeśli wybierzesz jednostkę do silnika wysokoprężnego lub SUV-a, powinieneś zwrócić uwagę na akumulator od 75 A / h i więcej.

W naszym sklepie dostępne są modele akumulatorów obsługowych oraz bezobsługowych, do systemów Start Stop oraz w technologii CA/CA. Przed zakupem akumulatora do samochodu powinieneś sprawdzić kartę techniczną starego urządzenia i wybrać nowy model zgodnie z podanymi parametrami. Jeżeli masz z tym problem, pracownicy naszego sklepu z akumulatorami samochodowymi w Gdyni doradzą podczas wyboru baterii. Do Twojej dyspozycji są nasi specjaliści, którzy pomogą zdiagnozować akumulator, a także przekażą fachową poradę na temat stanu akumulatora i warunków jego pracy.

Oto nasze namiary:

Godziny otwarcia:

  • Pn.-Pt. – od 9 do 18
  • Sobota – od 10 do 15.

Akumulatory samochodowe najnowszej generacji

Dla samochodów wyposażonych w osprzęt elektryczny i system Start Stop optymalne są urządzenia wykonane w najnowszych technologiach: AGM i EFB. Niezależnie od modyfikacji samochodu, przy wyborze baterii należy wziąć pod uwagę następujące podstawowe parametry urządzenia:

  • Odmiana (klasyczna, bezobsługowa, kwasowo-ołowiowa, hel)
  • Standardowy rozmiar obudowy
  • Wskaźniki pojemności, polaryzacji, prądu rozruchowego.

Asortyment naszego sklepu z akumulatorami w Gdyni obejmuje wszystkie rodzaje akumulatorów do samochodów w cenie przystępnej dla budżetu każdego kierowcy. Akumulator AGM to technologia produkcji akumulatorów oparta na włóknach szklanych tzn. porowaty wypełniacz znajdujący się pomiędzy płytą dodatnią i ujemną.Taki wypełniacz jest nasycony ciekłym elektrolitem do określonego stężenia, podczas gdy pewna frakcja mikroporów pozostaje niewypełniona, w tej rezerwowej objętości gazy rekombinują, a tlen uwalniany przez płyty dodatnie akumulatora jest pochłaniany przez płyty ujemne. Zapobiegając tworzeniu się wodoru na płytach ujemnych, tworzy się woda, która utrzymuje poziom wilgoci wewnątrz akumulatora. Akumulator samochodowy AGM może być alternatywą dla zwykłego akumulatora i doskonale sprawdza się w samochodach z systemem Strat Stop.

Akumulator do auta EFB

Akumulatory EFB stały się ulepszonym zamiennikiem AGM i są stale dostępne w naszym sklepie w Gdyni. Idealnie nadają się do aut z silnikami Start Stop bez systemu odzyskiwania (odnawiania) energii. Pomagają w zatrzymywaniu i uruchamianiu akumulatorów samochodowych. W przypadku częściowej utraty ładunku lub w stanie głębokiego naładowania lub rozładowania akumulatory EFB mają dwukrotnie wyższą wydajność niż konwencjonalne akumulatory kwasowo-ołowiowe. Częste uruchamianie silnika i długie okresy oczekiwania w żaden sposób nie wpływają na wydajność akumulatora.

Wysoka moc rozruchowa ułatwia uruchamianie dużych, szybkich silników nawet podczas silnych mrozów. W produkcji akumulatorów EFB wiodący światowi producenci stosują technologię konwersji wibracji na energię, dzięki której elektrolit jest mieszany między płytami elektrolitycznymi. Ruch ten zwiększa ochronę przed zasiarczeniem, które niszczy powierzchnię płyt podczas głębokiego rozładowania. Akumulatory samochodowe EFB mogą być również montowane w pojazdach o dużym zużyciu energii.

 

5/5 - (4 votes)

Zobacz także