Akumulatory Trojan Gdynia

Wysoka jakość akumulatorów jest zawsze doceniana na rynku motoryzacyjnym, dlatego w naszym sklepie z akumulatorami Trojan w Gdyni, produkty tej marki znajdują się w stałej ofercie. Wielu posiadaczy pojazdów elektrycznych kupuje baterie trakcyjne głębokiego rozładowania tego producenta doceniając ich doskonałe parametry. Prowadzimy dystrybucję akumulatorów Trojan, ponieważ zostały już one nie raz przetestowane przez nasz serwis i mamy świadomość ich niezawodności.

Trakcyjne akumulatory Trojan w Gdyni – najwyższa jakość w dobrej cenie

Trakcyjny akumulator Trojan w Gdyni można wykorzystać także maszyn czyszczących, podnośników koszowych, kamperów, silników zaburtowych, pojazdów golfowych oraz użytkowych czy też platformowych, do wózków jezdniowych, przyczepach kampingowych i do energii odnawialnej.To doskonałe baterie do samochodów elektrycznych, meleksów. Znając korzyści z eksploatacji akumulatorów Trojan wprowadziliśmy je do dystrybucji i chętnie pomagamy naszym klientom przy wyborze odpowiedniego modelu.

Kupując w naszym sklepie akumulator można skorzystać z bezpłatnego montażu i konserwacji klem i czopów, służymy wszechstronnym doradztwem technicznym. Jeżeli są wątpliwości, co do sprawności użytkowanego obecnie akumulatora zapraszamy do nas, na miejscu pracownik z serwisu wykona test obciążeniowy i potwierdzi jego aktualny stan. Jakie akumulatory produkuje Trojan? Akumulatory trakcyjne z ciekłym elektrolitem (kwasowo-ołowiowe) oraz stałym to znaczy żelowe oraz akumulatory z matą absorbującą AGM do pojazdów z systemem Start Stop. To urządzenia przeznaczone do specjalistycznych zastosowań. Nasz sklep z akumulatorami w Gdyni należy do sieci Uruchom.com i podejmujemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi oraz firmami.

Zapraszamy do naszej stacjonarnej placówki:

Akumulatory Trojan Poznań

  •  +48 690 688 234
  • ul. Działdowska 2
  • 81-208 Gdynia
  • Godziny otwarcia
  • Pon. – Pt. 9:00-17:00
  • Sobota 10:00-15:00
  • gdynia@uruchom.com.

Prowadzimy również sklep internetowy, w którym można składać zamówienie na wszystkie sprzedawane akumulatory oraz urządzenia dodatkowe takie jak: prostowniki, ładowarki, klemy, zaciski, kable rozruchowe, przetwornice i dużo więcej.

Akumulatory Trojan głębokiego rozładowania

  • Zachęcamy do zakupu akumulatora Trojan Reliant AGM do głębokiego rozładowania, który doskonale sprawdza się w maszynach czyszczących, melexach, podnośnikach.
  • Akumulator Trojan Solar AGM jest wykorzystywany do zasilania systemów solarnych oraz przy zasilaniu awaryjnym.

To tylko przykłady sprawdzonych w działaniu produktów marki Trojan. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty na akumulatory Trojan w Gdyni oraz usługi, które realizują doświadczeni serwisanci. Jeżeli zdarzy nie zgasić świateł w samochodzie i akumulator rozładuje się można skorzystać z naszego wsparcia. Obsługa serwisowa naładuje baterię przy użyciu silnego boostera. Posiadamy doświadczenie w sprzedaży akumulatorów i urządzeń do ich obsługi, oferujemy doskonałe warunki współpracy, stałą dostępność produktów oraz wsparcie techniczne.

Oceń ten post post

Zobacz także