Akumulatory Varta Gdynia

Gdziekolwiek droga Cię zaprowadzi, zakupione akumulatory Varta w Gdyni są gwarancją, że zawsze masz wystarczająco dużo energii. Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy samochód, samochód z funkcją Start-Stop, czy pojazd z dużym wyposażeniem i odpowiednio wysokim zużyciem energii. W naszym sklepie z akumulatorami posiadamy duży wybór urządzeń tej marki, które są obecnie używane w milionach samochodów, łodzi motorowych, motocykli i kamperów. Trudno samodzielnie wybrać odpowiedni model do swojego pojazdu, dlatego chętnie służymy doradztwem technicznym, ponadto zakupioną u nas baterię zamontujemy w Twoim samochodzie bezpłatnie.

Akumulatory Varta Gdynia – Bogata oferta

Każda bateria Varta jest ucieleśnieniem doświadczenia i wiedzy specjalistów producenta. Kupując Akumulator Varta w Gdyni masz zapewnioną długą żywotność, mniej korozji i niższy koszt posiadania. Wszystkie nasze produkty mogą pochwalić się tymi zaletami, niezależnie od tego, czy są to najnowocześniejsze akumulatory do samochodów z funkcją Start-Stop, czy też produkty z serii Professional do łodzi motorowych. Wybierając baterie z naszej oferty wybierasz niezawodną, precyzyjną technologię, która zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość produkcji.

Polecamy również dodatkowe urządzenia, które są niezbędne do eksploatacji auta to znaczy: prostowniki, ładowarki, klemy i zaciski, kable rozruchowe, przetwornice i wiele innych. Zapraszamy właścicieli samochodów na darmowe testy, które pozwolą sprawdzić stan posiadanego obecnie akumulatora, test pod obciążeniem ujawni jego stan.To nie wszystko sprawdzimy również jego prąd rozruchowy, napięcie, sprawność rozrusznika i układu ładowania. Jeżeli żywotność Twojego akumulatora dobiegła końca pomożemy wybrać nowy i wysokiej jakości akumulator Varta. W Gdyni działa nasz sklep stacjonarny, ale prowadzimy również sklep internetowy gdzie możesz sprawnie zamówić wszystko, czego potrzebujesz.

Oto dane naszej placówki:

Sklep z akumulatorami

 • +48 690 688 234
 • ul. Działdowska 2
 • 81-208 Gdynia
 • Godziny otwarcia
 • Pon. – Pt. 9:00-17:00
 • Sobota 10:00-15:00
 • gdynia@uruchom.com.

Modele akumulatorów Varta Gdynia

Sprzedajemy akumulatory Varta w Gdyni, ponieważ producent podobnie jak my stawia na ochronę środowiska. Siłą napędową są innowacje oszczędzające paliwo, takie jak silniki z technologią Start-Stop. Emisja gazów cieplarnianych podczas produkcji jest nawet o 20 procent niższa, a akumulatory te gwarantują ciągłe uruchamianie silnika samochodu, co skutkuje niższym zużyciem paliwa. Jednak samochody wyposażone w system Start-Stop stawiają wyższe wymagania akumulatorowi. Dlatego oferujemy akumulatory samochodowe specjalnie zaprojektowane do samochodów z systemami Start-Stop, takie jak Silver Dynamic AGM i Blue Dynamic EFB. Posiadamy w stałej sprzedaży także akumulatory do pojazdów standardowych lub starszych to akumulatory kwasowo-ołowiowe, które są najczęstszym typem akumulatorów i są szeroko stosowane przez producentów samochodów.

Najciekawsze modele akumulatorów Varta dostępne w Gdyni

 • Varta Silver Dynamic AGM – przeznaczone do samochodów z systemem Start-Stop. Można je z powodzeniem użytkować o każdej porze roku, nie zawiodą podczas silnych mrozów i dużych upałów. Posiadając bogate wyposażenie elektryczne w aucie, ten akumulator będzie optymalny.
 • Varta Silver Dynamic – to idealny wybór dla pojazdów, które nie posiadają systemu Start-Stop, ale charakteryzują się bardzo wysokim zużyciem energii. Zapewniają maksymalną moc rozruchową, aby sprostać wszystkim wymaganiom.
 • Varta Blue Dynamic EFB – podstawowe systemy Start-Stop są zwykle wyposażone w ulepszony akumulator EFB. Jeśli szukasz akumulatora, który zapewnia dłuższą żywotność baterii niż konwencjonalny to akumulator Blue Dynamic EFB jest właściwym wyborem. Jest gwarancją prawidłowych prądów rozruchowych, pracy w każdych warunkach i odporności na korozję.
 • Varta Blue Dynamic – przeznaczony jest do pojazdów o średnim poziomie zużycia energii, czyli wyposażonych tylko w standardowe wyposażenie i nieposiadających systemu Start-Stop.Ten akumulator daje dodatkową moc rozruchową i stałą doskonałą wydajność.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu z akumulatorami Varta w Gdyni, zapewniamy fachową i miłą obsługę oraz pomoc przy wyborze najlepszej baterii oraz innych urządzeń.

 

4.5/5 - (2 votes)

Zobacz także