Gdzie naładować akumulator Gdynia

Okres zimowy utrudnia jazdę po mieście oraz w trudnym terenie, samochód narażony jest nie tylko na sól na ulicy, ale również na bardzo niską temperaturę, która utrudnia pracę akumulatora. Może się zdarzyć, że ulegnie on rozładowaniu w najbardziej oczekiwanym momencie. Do takich sytuacji trzeba się wcześniej przygotować. Ale jak to zrobić? Można odwiedzić sklep z akumulatorami w Gdyni i zakupić prostownik lub ładowarkę oraz kable rozruchowe. Ale trzeba również wiedzieć gdzie naładować akumulator w Gdyni w atrakcyjnej cenie?

Gdzie naładować akumulator w Gdyni – zalety wykorzystania kabli rozruchowych?

Ładowanie akumulatora za pomocą kabli

Kable rozruchowe to tani produkt a może przydać się w niektórych sytuacjach. Jednak, aby spełniły one pokładane w nich nadzieje, potrzebny będzie  dawca prądu, czyli inny akumulator z pojazdu sąsiada lub innego kierowcy. Warto wydać około 40 złotych i nie martwić się barakiem możliwości podładowania akumulatora w swoim samochodzie.Takie ładowanie akumulatora w Gdyni jest prostym procesem, ale trzeba przestrzegać podstawowych zasad. Pamiętaj o odpowiednim podłączeniu biegunów! Minus na Twoim akumulatorze musi być podłączony z minusem na akumulatorze dawcy prądu, tak samo rzecz się ma z plusami.

Wykonanie ładowania akumulatora w Gdyni przez kable polega na tym, że auta stają blisko siebie, po otwarciu w nich maski, należy podłączyć kabel minus w obydwu samochodach. Kolejny krok to podłączenie kabla plus. Dawca prądu musi uruchomić silnik w swoim samochodzie a biorca już po pięciu minutach może sprawdzić powodzenie całej akcji. Jeżeli wszystko przebiegło pomyślnie wystarczy odczekać dosłownie kilka minut. Po uruchomieniu silnika trzeba delikatnie odpiąć kable rozruchowe: pierwszy jest kabel ujemny, następnie dodatni rozpoczynając od auta dawcy prądu. Nie zostanie pobrane dużo prądu, ale wystarczy, aby dojechać do danego miejsca. W naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni posiadamy w sprzedaży doskonałej jakości niedrogie prostowniki pochodzące od znanych producentów, które przydadzą się w trudnych sytuacjach.

Oto nasze dane, przydadzą się, gdy będziesz szukał odpowiedzi – gdzie naładować akumulator

  • +48 690 688 234
  • ul. Działdowska 2
  • 81-208 Gdynia
  • Godziny otwarcia
  • Pon. – Pt. 9:00-17:00
  • Sobota 10:00-15:00
  • gdynia@uruchom.com.

Świadczymy taką usługę jak ładowanie akumulatora w Gdyni, sprawnie, bezpiecznie i tanio. Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów!

Ładowanie akumulatora w Gdyni prostownikiem

Jeżeli rano samochód nie chce odpalić prawdopodobnie doszło do rozładowania baterii. Kupując w naszym sklepie w Gdyni dobry prostownik można z niego w takiej sytuacji skorzystać. Dzięki wykorzystaniu prostownika uda się nie tylko podładować akumulator, ale również naładować go w 100%. Trzeba tylko wyjąć baterię z auta i przenieść ją do wentylowanego pomieszczenia. Podłączenie akumulatora do prostownika polega na podłączeniu przewodu zgodnie z oznaczeniami, pojemnością baterii i oczywiście napięciem – 12V. Po podłączeniu prostownika do prądu, trzeba odczekać do 12 godzin. Jeżeli odpalenie samochodu musi odbyć się szybko, to po 15 minutach ładowania będzie to możliwe. Nie trzeba będzie zastanawiać się gdzie naładować akumulator w Gdyni, ponieważ to zadanie można wykonać samodzielnie. W naszym sklepie Uruchom.com posiadamy wysokiej jakości prostowniki z systemem inteligentnego dopasowania napięcia i natężenia, dzięki czemu nie dojdzie do zagazowaniu elektrolitu. Ponadto można ładować akumulator prądem o niższym natężeniu, proces będzie trwał dłużej, ale żywotność baterii będzie wydłużona.

 

Ładowanie akumulatora Poznań

Gdzie naładować akumulator w Gdyni – w sklepie z akumulatorami Uruchom.com

Jeżeli nie chcesz lub nie masz czasu zajmować się samodzielnym ładowaniem baterii i chcesz wykonać szybkie ładowanie akumulatora w Gdyni, skontaktuj się z nami. Przedstawiliśmy powyżej namiary na naszych specjalistów, warto zapisać te dane i zadzwonić do nas zawsze, gdy pojawi się problem z rozładowanym akumulatorem. Serwis naszego sklepu wykorzystuje profesjonalne i mocne ładowarki, które bez problemu w krótkim czasie naładują każdy akumulator. Ponadto nasi pracownicy chętnie służą doradztwem technicznym, wykonują usługę czyszczenia klem i czopów, aby zapewnić lepszy rozruch silnika. Jeżeli akumulator uległ zużyciu obsługa naszego sklepu w Gdyni pomoże wybrać najbardziej optymalny model do Twojego auta. Nie musisz już zastanawiać się, gdzie naładować akumulator w Gdyni. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy!

 

5/5 - (4 votes)

Zobacz także