Akumulatory Gdynia Demptowo

W naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni Demptowo sprzedajemy baterie do: samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, maszyn, quadów, łodzi i wielu innych. Należymy do sieci profesjonalnych sklepów z akumulatorami Uruchom.com, zajmujemy się sprzedażą, dostawą, montażem akumulatorów. A także oferujemy profesjonalne doradztwo podczas wyboru urządzenia oraz takich akcesoriów dodatkowych jak: prostowniki, ładowarki, przetwornice, klemy, kable rozruchowe, UPS itd. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć baterie takich producentów jak: Bpower, Ctek, Energizer, Fiamm, Kukla, Landport, Noco, Poweroad, Sunnyway, Telwin, Unibat, Westa, Zap, Haze, Uruchom, Moll, Bpower, Sznajder.

Akumulatory Gdynia Demptowo – jak szybko wybrać odpowiedni model?

Jeżeli preferujesz zakupy online możesz skorzystać z oferty naszego sklepu internetowego oferujemy tam szybki wybór akumulatora w zależności od marki i modelu samochodu. Za pomocą kilku kliknięć otrzymasz kompletną listę baterii do Twojego auta.Tutaj zawsze znajdziesz akumulator, który jest optymalny pod względem parametrów technicznych i kosztów. Przychodząc do naszego stacjonarnego sklepu z akumulatorami w Gdyni Demptowo zastaniesz zrównoważone ceny konkurencyjne na rynku takich urządzeń na Pomorzu. Zapewnimy wysokiej jakości obsługę, darmowy montaż, odbiór starej baterii i przekazanie jej do utylizacji.

Ale to nie wszystko, jeżeli będziesz chciał sprawdzić swój dotychczasowy akumulator wykonamy darmowy test obciążeniowy oraz konduktancyjny. Jakie parametry zostaną skontrolowane? Prąd rozruchowy, napięcie, sprawność rozrusznika, sprawność układu ładowania. Może okazać się, że urządzenie jest nadal sprawne i wymaga tylko naładowania, posiadamy odpowiedni sprzęt, który wykona takie zadanie. Chyba wszystko jest jasne, warto korzystać z naszej oferty i usług, które razem gwarantują zakup optymalnego akumulatora w niskiej cenie.

Sklep z akumulatorami w Gdyni Demptowo – doradztwo, montaż

Każdy entuzjasta motoryzacji wie, jak ważne są akumulatory dla prawidłowej pracy samochodu. Wielu z was znalazło się w sytuacji, gdy samochód nie chciał odpalić rano, a przyczyną okazał się zły stan akumulatora. W naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni Demptowo posiadamy różne rodzaje takich urządzeń: kwasowo-ołowiowe (z płynnym elektrolitem) i żelowe (z gęstym elektrolitem). Posiadamy w sprzedaży nowoczesne technologicznie rozwiązania, czyli akumulatory bezobsługowe AGM i EFB do systemów Start Stop oraz akumulatory w technologii Ca/Ca (wapniowe).

Wraz z tradycyjnymi modelami z ciekłym elektrolitem coraz większą popularnością wśród miłośników motoryzacji cieszą się akumulatory żelowe. Ich osobliwość polega na rodzaju samego elektrolitu (kompozycja przypominająca galaretę, żel bazujący na krzemionce). akie akumulatory samochodowe szybciej się regenerują po głębokim rozładowaniu (po całkowitym uwolnieniu energii) i mają większą liczbę cykli ładowania. Modele bezobsługowe są popularne ze względu na odporność na wstrząsy i wibracje. Ich obudowa jest całkowicie szczelna i nie można jej otworzyć.

Zalecenia ekspertów z naszego sklepu w Gdyni Demptowo dotyczące wyboru akumulatora do samochodu

Sklep z akumulatorami w Gdyni pomiar akumulatora

Aby określić, jaki rodzaj akumulatora będzie optymalny dla Twojego samochodu, należy zwrócić uwagę na następujące parametry:

  • Wymiary akumulatora
  • Biegunowość
  • Pojemność
  • Wielkość i rodzaj umiejscowienia terminala
  • Sposób mocowania urządzenia, a także jego lokalizację.

Należy pamiętać, że wielkość akumulatora odgrywa znaczącą rolę w doborze. Nawet, jeśli urządzenie zostało wybrane poprawnie we wszystkich innych parametrach, różnica w wymiarach nie pozwoli na jego prawidłową instalację. Użycie mniejszej baterii spowoduje ryzyko odłączenia urządzenia podczas jazdy. Aby uniknąć takiej sytuacji, przed zakupem należy zmierzyć wymiary starej baterii lub samą przestrzeń przeznaczoną na jej umieszczenie. Przychodząc do naszego sklepu z akumulatorami w Gdyni Demptowo, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz idealne dopasowanie baterii do wymagań twojego samochodu, motocykla czy innej maszyny.

Akumulatory do samochodów osobowych mogą mieć różne typy zacisków. Na przykład większość producentów produkuje akumulatory z mniejszymi końcówkami. Używanie takiego sprzętu jest niepożądane, nawet, jeśli przestrzegane są inne parametry. Ponadto podłączenie nieodpowiedniego akumulatora będzie wymagało użycia różnych adapterów, co nieuchronnie doprowadzi do zmniejszenia przewodności prądu rozruchowego.

Niektóre samochody zakładają instalację źródła zasilania wbrew tradycyjnym pomysłom (pod maską), a mianowicie w bagażniku, pod siedzeniem i innych opcjach.Ta funkcja może określić nie tylko producenta tego sprzętu, ale także konkretny model. Ponadto akumulatory mogą mieć różne sposoby montażu. Na przykład w większości samochodów zapięcia oznaczają brak uchwytu wystającego poza nadwozie. Nasi specjaliści posiadają wiedzę zawodową na temat montażu dowolnego akumulatora i wykonają taką usługę bezpłatnie. Zapraszamy wszystkich do wizyty w naszym stacjonarnym sklepie z akumulatorami w Gdyni Demptowo a także odwiedzenie naszej strony internetowej lub skorzystanie z rozmowy telefonicznej i e-mail.

 

5/5 - (2 votes)

Zobacz także