Akumulatory Gdynia Meksyk

Od 14 lat sieć profesjonalnych sklepów z akumulatorami Uruchom.com z powodzeniem prowadzi sprzedaż akumulatorów oraz prostowników, ładowarek, przewodów rozruchowych, klem, przetwornic i wielu innych. Jesteśmy jednym z nich, w naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni Meksyk nasi specjaliści bezpłatnie doradzą i zainstalują akumulator do Twojego samochodu czy motocykla. Współpracują z nami firmy instytucjonalne oraz osoby prywatne. Nasz zakres cenowy zadowala każdego klienta, dlatego z naszej oferty produktowej chętnie korzystają serwisy samochodowe i sprzętu budowlanego.

Akumulatory Gdynia Meksyk – fachowe doradztwo

Starsze modele akumulatorów nie radzą sobie dobrze z zadaniem zmiany cykli ładowania/rozładowania, gdyż płytki ołowiane nawet z dużą ilością dodatków słabo reagują na procesy chemiczne zachodzące w środowisku kwaśnym, gdy zmieniają się bieguny. Ołów jest zniszczony. Spada pojemność baterii.To nieuchronnie prowadzi do tego, że w najbardziej nieprzewidywalnym momencie jego moc może nie wystarczyć, aby samochód ruszył. Różne samochody i style jazdy mogą mieć różne wymagania dotyczące baterii. Ważne jest, aby najpierw ustalić, czy konwencjonalny akumulator rozruchowy spełni wymagania Twojego pojazdu, czy też wymagany jest akumulator o głębokim rozładowaniu lub AGM, żelowy czy akumulatory EFB (https://sklep.uruchom.com/akumulatory-efb-c-316.html).

Oferowane przez nas w Gdyni Meksyk akumulatory mają różne przeznaczenie do:

  • Samochodów osobowych
  • Samochodów ciężarowych oraz dostawczych
  • Motocykli i skuterów
  • Silników zaburtowych
  • Kamperów, quadów
  • Maszyn rolniczych i budowlanych
  • Wózków transportowych oraz wózków inwalidzkich
  • Paneli solarnych
  • Zasilania awaryjnego i UPS oraz innych.

Sklep z akumulatorami w Gdyni Meksyk – nowoczesne rozwiązania technologiczne

Nowoczesne samochody wyposażone są w wiele urządzeń, dlatego ich zapotrzebowanie na energię elektryczną jest większe. Z myślą o takich wymaganiach powstały baterie technologii EFB i AGM. W naszym sklepie z akumulatorami możesz nabyć zarówno klasyczne baterie i nowoczesne: żelowe, EFB i AGM (do systemów Start/Stop), w technologii CA/CA, akumulatory litowo jonowe i głębokiego rozładowania. Współpracujemy ze znanymi producentami akumulatorów np.: Bpower, Ctek, Energizer, Fiamm, Kukla, Landport, Noco, Poweroad, Sunnyway, Telwin, Unibat, Westa, Zap, Haze, Uruchom, Moll, Bpower, Sznajder. U nas dokonasz trafnego zakupu akumulatora oraz dodatkowych akcesoriów.

W naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni Meksyk posiadamy w ciągłej sprzedaży nowoczesne rozwiązania technologiczne EFB. Akumulatory EFB to nowe rozwiązanie spełniające wymagania systemu Start-Stop, wymyślone specjalnie dla pojazdów wykorzystywanych przede wszystkim w jeździe miejskiej. Częste przełączanie trybów przyspieszania / zwalniania prowadzi do zwiększonego obciążenia akumulatora i do jego przedwczesnej awarii. Pojawił się pomysł wykorzystania części energii kinetycznej poruszającego się samochodu o dużej masie do naładowania akumulatora. W celu utrzymania go w ciągłej gotowości, aby zapobiec nadmiernemu rozładowaniu, a w konsekwencji zgromadzić dodatkową darmową energię dla późniejszego bezproblemowego rozruchu po wymuszonym zatrzymaniu

 

Sklep z akumulatorami w Gdyni pomiar akumulatora

Jak wybrać odpowiedni akumulator do swojego samochodu?

Skąd wiesz, która bateria jest odpowiednia dla Twojego samochodu? Jeśli nie masz pewności, co do wymagań auta, porozmawiają z naszym pracownikiem ze sklepu z akumulatorami w Gdyni Meksyk. Różne samochody i style jazdy mogą mieć różne wymagania dotyczące baterii. Odnosi się to do rozmiaru akumulatora, który najlepiej pasuje do wymiarów fizycznych, lokalizacji zacisków i typu wymaganego dla Twojego pojazdu.

Akumulator kwasowo-ołowiowy składa się z naprzemiennych elektrod ujemnych i dodatnich, do których podłączona jest masa aktywna. Z płyt połączonych szeregowo i umieszczonych w jednej obudowie. Do produkcji obudowy wykorzystano propylen, który nie jest w stanie przewodzić prądu, a jednocześnie jest odporny na korozyjne właściwości kwasu.To akumulatory obsługowe.

Większość nowoczesnych akumulatorów wykorzystuje stop ołowiowo-wapniowy do tworzenia elektrod. Dzięki temu takie akumulatory samoczynnie rozładowują się bardzo powoli – w ciągu 18 miesięcy tracą 50% swojej pojemności, a także mają niskie zużycie wody – 1 g / Ah. Wynika z tego, że podczas działania takiej baterii można obejść się bez dodawania wody. Są to akumulatory bezobsługowe.

W dzisiejszych czasach popularność zyskuje akumulator wapniowy. Jest to akumulator, w którym siatki ołowiane są domieszkowane niewielką ilością wapnia (Ca), około 0,07 – 0,1% masy całkowitej. Na obudowie widnieją napisy – Ca/Ca.,Dlaczego do płytek dodaje się wapń? Przyczyn jest tu wiele, ale są tylko dwa główne – jest to zmniejszenie samorozładowania a także zmniejszenie utraty wody z elektrolitu. Jest to akumulator prawie bezobsługowy.

Wybierając akumulator AGM w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię Absorbent Glass Mat, otrzymujesz wyjątkowo wysokiej jakości urządzenie, które może zaspokoić potrzeby energetyczne najbardziej wymagających pojazdów i sprzętu. Technologia AGM zapewnia trzykrotnie dłuższą żywotność akumulatorów konwencjonalnych, idealną do zaawansowanych systemów Start-Stop, w których akumulator musi być szybko ładowany energią hamowania odzyskowego. Specjalny separator z włókna szklanego pochłania cały elektrolit w akumulatorze i zapewnia wysoką odporność na cykle. Dzięki temu akumulator może wytrzymać wiele cykli ładowania/rozładowania bez poświęcania wydajności.

W naszym sklepie można kupić klasyczne i nowoczesne akumulatory

W naszym sklepie z akumulatorami w Gdyni Meksyk możesz zakupić zarówno standardowe rozwiązania jak też nowoczesne. Ponadto naszym klientom zapewniamy darmowy montaż i odbiór starej baterii, którą następnie przekazujemy do recyklingu. Na życzenie klienta oferujemy testy akumulatorów, które potrafią zdiagnozować jego przydatność do dalszej eksploatacji.Tylko u nas możesz kupić tanie akumulatory, które są także dobrej jakości. Zakupu można dokonać również online poprzez naszą stronę internetową, po otrzymaniu zamówienia w ciągu 24 godzin wyślemy towar na podany adres. Doradzamy naszym klientom na etapie wyboru akumulatora oraz akcesoriów dodatkowych, dlatego nie musisz się martwić o nietrafiony zakup. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mail, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

 

Oceń ten post post

Zobacz także