Akumulatory Fiamm Gdynia

Potrzebny niezawodny i trwały akumulator przemysłowy? To dobrze się składa nasz sklep z akumulatorami Fiamm w Gdyni jest dystrybutorem takich właśnie urządzeń. Stawiamy tylko na najwyższej jakości produkty, dlatego możemy śmiało polecić baterie tej europejskiej marki. Do ich produkcji wykorzystywane są  dobrej jakości surowce i nowoczesne maszyny, dlatego pod tą marką powstają naprawdę doskonałe produkty spełniające wszelkie standardy.

Sklep z akumulatorami Fiamm w Gdyni wyjaśnia zasadność ich zakupu

Sprawny rozruch silnika w każdych warunkach pogodowych to spokój i bezpieczeństwo kierowcy oraz jego pasażerów. Z tego powodu stając przed wyborem zakupu nowej baterii, warto zwrócić uwagę na akumulatory Fiamm, w Gdyni sprzedajemy je w naszym sklepie należących do sieci Uruchom.com. Montując takie urządzenie w swoim pojeździe nie trzeba będzie martwić mrozem ani upałem, auto odpali bez względu na pogodę. To akumulatory o dużej mocy rozruchowej, więc na pewno nie zawiodą.

Dlaczego wprowadziliśmy do swojej oferty sprzedażowej akumulatory Fiamm?

W naszym sklepie z akumulatorami Fiamm w Gdyni można zakupić produkty, które wyróżnia długi czas eksploatacji. Dlatego obdarzając zaufaniem producenta oraz obsługę naszego sklepu, która doradza podczas wyboru optymalnej baterii będzie można liczyć na takie zalety akumulatora Fiamm jak:

 • Szczelność
 • Odporność na zmieniające się warunki środowiskowe
 • Bezobsługowość
 • Do eksploatacji w każdym terenie
 • Prostota obsługi
 • Do zamontowania w samochodach osobowych oraz maszynach specjalistycznych.

Dlaczego jesteśmy pewni akumulatorów Fiamm? Ponieważ przeszły one już testy u producenta, ponadto przed sprzedażą nasi pracownicy również poddają każdy z nich dodatkowym testom. Przyjeżdżając do naszego sklepu w Gdyni na poniższy adres, można liczyć na fachowe doradztwo, wykonanie testów obciążeniowych posiadanego właśnie akumulatora uzyskując podstawę do jego wymiany.

Oto dane o naszym sklepie z akumulatorami Fiamm w Gdyni:

Sklep z akumulatorami

 • +48 690 688 234
 • ul. Działdowska 2
 • 81-208 Gdynia
 • Godziny otwarcia
 • Pon. – Pt. 9:00-17:00
 • Sobota 10:00-15:00
 • gdynia@uruchom.com.

Prowadzimy także sprzedaż online, dlatego wchodząc na naszą stronę internetową można zamówić produkty z każdego miejsca w kraju.

Gdzie można wykorzystać akumulatory Fiamm?

Sprzedawane naszym sklepie z akumulatorami Fiamm w Gdyni urządzenia można wykorzystać nie tylko samochodów osobowych. Baterie są odpowiednie także do jednośladów, maszyn rolniczych i budowlanych, łodzi i kamperów, samochodów z systemem Start Stop (AGM), wózków inwalidzkich (Fiamm Motive Power) i wielu innych zastosowań.

Jesteśmy nastawieni na wszechstronną pomoc naszym klientom, dlatego zapewniamy doradztwo techniczne i bezpłatny montaż zakupionego u nas akumulatora. Wykonujemy na życzenie klienta konserwację baterii, wykonując czyszczenie czopów i klem, ponieważ ich stan odpowiada za uruchomienie samochodu. Akumulatory to nie jedyne produkty sprzedawane w naszym gdyńskim sklepie, posiadamy w ofercie także: prostowniki, ładowarki, kable rozruchowe, przetwornice, zasilacze oraz wiele innych urządzeń i akcesoriów samochodowych. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz biznesowych!

Oceń ten post post

Zobacz także